Мешканці багатоквартирного будинку проти лічильника тепла

Мешканці будинку на Грушевського,19, у Полтаві розповідають:вони проти встановлення загальнобудинкового лічильника у їх підвалах. Говорять : тиждень тому «Полтаватеплоенерго» вивісили оголошення про те, що їх хотять обладнати.

Микола Первак, мешканець будинку на вул. Грушевського, 19:  -Щоб встановлювати комерційний облік тепла, необхідно провести капітальні роботи по заміні цих труб, щоб оті втрати, вони хочуть перекласти просто втрати гарячої води на цих мешканців. У мене 4 лічильники стоять , два на гарячу воду і два на холодну воду , я плачу, але за ті втрати , що не від мене залежить чому вони повинні перекласти на всіх мешканців.

Мешканка будинку за адресою Грушевського,19 Людмила Єгорівна не розуміє навіщо це потрібно, адже, у кожного мешканця є лічильники у квартирах , навіщо ще ці.

Людмила Єгорівна, мешканець будинку за адресою Грушевського, 19: - В підвалі всі труби гнилі , отримали квартиру 35 років назад і ніхто нічого не робив. Тепер прийшли ставити лічильники , ось представник «Теплоенерго» говорить , що вони прийшли поспілкуватися -брехня. Було оголошення на дверях висіло , що сьогодні були під’їзди відкриті і повинні робити ці роботи.

Працівниця «Полтаватеплоенерго» Алла Посенко пояснює: приїхали поспілкуватися з мешканцями стосовно встановлення згодні вони чи ні. Встановити лічильники повинні , адже вийшов закон про комерційний облік гарячої води . Згідно з ним потрібно забезпечити всі будинки загальнобудинковим лічильником на гаряче водопостачання.

Алла Посенко, працівниця «Полтаватеплоенерго»:
-Облік гарячого водопостачання, який буде подаватися на сам будинок , якщо у мешканців є лічильник, то вони будуть платити по своїм використаним кубометрам. Якщо не згодні, то чому і вислухати їх , відповісти на їх питання.

Працівниця "Полтаватеплоенерго" говорить: якщо мешканці категорично проти встановлення лічильника , то порядок дій буде наступним.

Алла Посенко, працівниця «Полтаватеплоенерго»:-Законом передбачено ,що ми маємо право звернутися до суду про право встановлення сервітуту , складемо акт,напишемо чому вони відмовляються і потім далі до чинного законодавства будемо звертатися до суду.

Ситуація залишилася на стадії перемовин, сторони в ході розмови згоди так і не дійшли.