Компанія «Нова Пошта» забезпечила медиків Полтави веб-камерами для онлайн-консультацій пацієнтів

 В зв’язку з складною епідеміологічною ситуацією прийом хворих у лікарнях обмежений, тому Департамент охорони здоров`я та соціального захисту Полтавської міської ради запускає спеціалізовану міську мережу щодо надання населенню медичних консультацій у дистанційному режимі. «Нова Пошта» допомогла пришвидшити цей процес. Сьогодні компанія передала місту 50 комплектів аудіо-візуального обладнання. Однією із перших, веб-камери отримала 4 міська лікарня. Директор медичного закладу Лілія Погребняк говорить, завдяки обладнанню, містяни не виходячи з домівок отримуватимуть якісну допомогу та консультацію.

Лілія Погребняк, директор МКЛ №4:
-Ми в цьому місяці отримали 50 концентратів і веб-камери для онлайн-консультування, це дуже полегшить нашу роботу.Ми проаналізували що не всі люди зараз можуть отримати якісну допомогу і є хронічні хворі які повинні постійно бути на зв’язку з лікарем/Тобто лікарі знають діагноз їх і дещо уточнити, проконсультуватись ми завжди раді, тобто є алгоритм як це все відбувається, людина заходить в інтернет, реєструється і відповідно може поспілкуватися в онлайн-режимі з лікарем
Завдяки отриманому обладнанні, система консультацій в дистанційному режимі запуститься швидше, що значно полегшить спілкування лікаря з пацієнтом в період пандемії - розповідає директор Департаменту охорони здоров`я Вікторія Лоза.

Вікторія Лоза, директор Департаменту охорони здоров`я:

-І ми коли почали запускати цей проект і відпрацьовувати, зрозуміли що нам треба виходити на тендер, купляти це буде не раніше два місяці, бо це бюджетні кошти, тим паче кінець року, тоді коли «Нова Пошта» спитала чим вам допомогти і яка вам ще допомога потрібна ми сказали що ми дуже потребуємо швидко й оперативно веб-камер для того щоб почати онлайн-консультації вже зараз

Після запуску системи – додає Вікторія Лоза, полтавці матимуть змогу записатися на онлайн-прийом до лікаря через особистий кабінет в електронній системі, та у визначений час вийти на зв'язок з лікарем у відеорежимі. Тож медицина Полтави від сьогодні забезпечена комплектами аудіо-візуального обладнання, за допомогою якого медики невдовзі будуть консультувати та надавати допомогу містянам.