Пожежа у будівлі Дворянського зібрання -підпал

Це кадри підпалу будівлі Дворянського зібрання. На них видно, як молодий чоловік пробрався до середини споруди . У поліції говорять : стався підпал.

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини:-Власники закладів, які були розташовані на території Котляревського вони допомогли з тим, що відтворити те відео з тих ресурсів, які знаходились всередині приміщення під час пожежі і дане відео вони віддали слідчим для приєднання до матеріалів кримінального провадження, як речового доказу.Зараз вирішується питання, щодо ймовірної перекваліфікації даного кримінального провадження зі статті 270 на частину 2 статті 194 - це умисне пошкодження майна шляхом підпалу.

Чоловік , якого видно на відео - місцевий хлопець, 1993 року народження, це та ж особа , яка загинула на місці пожежі в будівлі екскінотеатру,-говорять у поліції.

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини:-Крім цього відео працівниками поліції відпрацьовано великий  арсенал відео , яке було розташовано не в самому приміщенні , а поруч, тобто, це не єдине відео , яке в матеріалах досудового розслідування.

Юрій Сулаєв говорить: зараз продовжуються слідчі дії , працівники слідства очікують офіційних висновків інших фахівців , які повинні надати свої заключення щодо пожежі. Після отримання всіх результатів експертиз будуть прийняті всі остаточні процесуальні рішення.
Тим часом біля екс-кінотеатру Котляревського наймані робітники виносять вціліле майно- коробки з мийними засобами. Балансоутримувач екс-кінотеатру міська рада . Керівник її прес-служби Віталій Улибін розповів: будівлю охороняють, якщо у власників є потреба щось вціліле забрати-хай це роблять.