Полтавщина готується до святкування 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди

Олександр Біленький з депутатом Полтавської обласної ради Василем Стасовським, напередодні дня Святого Миколая , відзначили і привітали талановитих учнів Вовчицього ліцею імені Василя Мицика , що на Лубенщині. Учні отримали грошові винагороди за інтелектуальну працю , адже вже 5 років поспіль за ініціативи Василя Стасовського існує проект, який надає дітям достойну винагороду за старання та мотивацію навчатися.

Василь Стасовський - депутат Полтавської обласної ради :

-Переможцям і призерам малої академії наук по написанню наукових робіт ,відзначати їхню роботу, індивідуальну, творчу, грошовими преміями, не просто коробкою солодощів чи якоюсь лялькою, це вже люди свідомо йдуть, витрачають свій час , свої знання так скажуть накопичують, читаючи додатково шкільної програми,перечитуючи наукові журнали і книги,за таку роботу треба відзначати.

Окрім, урочистого вручення грошових премій , приємною несподіванкою став ноутбук, який подарував навчальному закладу Олександр Біленький.

Під час робочої поїздки, до 300-річчя Григорія Сковороди, у Чорнухах відбулася робоча нарада за участю Чорнухинського селищного голови Олександра Василенко , голови Лубенської районної державної адміністрації Тетяни Качаненко та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького.

Олександр Біленький- голова Полтавської обласної ради:

-Головний лейтмотив цієї події ,поїздки чи головною ідеєю є розуміння організаційних заходів,для того , щоб провести на високому рівні 300-річчя ювілею Григорія Савича Сковороди,який буде у 2022 році .Крім організаційної частини це велика фінансова складова.

Зокрема,на засіданні обговорили питання реконструкції об’єктів , пов’язаних з філософом , а саме відновлення Центру культури і дозвілля, музею Сковороди , Співочого поля та інших. Для реалізації проектів зі слів представників Чорнухинської ОТГ, знадобиться орієнтовано 12 мільйонів гривень . Кошти планують залучати з бюджетів різних рівнів - державного, обласного,районного та громади - говорить Олександр Біленький.

Олександр Біленький- голова Полтавської обласної ради:

-Робити потрібно все, поетапно, і саме головне зрозуміти , хто і яку фінансову відповідальність на я кому етапі несе, якщо обласний бюджет бере на себе свою частку,я впевнений, що ми свою частку, свою відповідальність виконаємо.

Щоб повноцінно і якісно провести ювілей, потрібно створити оргкомітет -додає Олександр Біленький.