Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов відкрив реконструйовані відділення хірургічного корпусу Полтавської обласної лікарні

 Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов та голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов відкрили реконструйовані приймально-діагностичне та рентгенологічне відділення хірургічного корпусу Полтавської обласної лікарні імені Скліфосовського. Проєкт реалізований в рамках президентської програми «Велике будівництво» .

Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій України :-Цей об’єкт, який я сьогодні побачив і всі ми разом побачили справив дуже позитивне враження . Об’єкт і приймальне відділення вже укомплектовано відповідним професійним обладнанням, відповідним рівнем професійних робітників . Я впевнений, що саме цей об’єкт приймального відділення буде прикладом для решти об’єктів у Полтавській області.

Губернатор Олег Синєгубов розповів: у віділеннях проводитимуть діагностику, лікуватимуть неважких хворих і робитимуть операції.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА :-Зараз презентуємо приймальне відділення,яке вже офіційно має дозвіл щодо відповідності завершення будівельних робіт.Тут є абсолютно все необхідне дійсно ми беремо його за приклад , щоб так виглядали всі інші сім приймальних відділень опорних наших лікарень .

Розташовані відділення на першому поверсі хірургічного корпусу. Приймально-діагностичне - для ургентної і планової госпіталізації. Рентгенологічне відділення оладнане апаратами МРТ, КТ, рентгеном та УЗД.


Олександр Олійник, заступник головного лікаря Полтавської обласної лікарні імені Скліфосовського :-Ми розділили потоки -на планову госпіталізацію і екстрену госпіталізацію. Для планової госпіталізації є умови для очікування , є електронна черга, пацієнт приходить і отримує талончик і потім на моніторі,підходить до медичної сестри оператора , яка вводить всі паспортні дані і далі пацієнт відправляється в клінічне відділення.

Реконструкція тривала більше року.