На засіданні комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування були обрані заступники та секретар

22 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. На порядку денному було обрання першого заступника та заступника голови постійної комісії, також було обрано секретаря комісії.

Євген Корф голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування :
- На сьогоднішній комісії нами було обрано заступників голови комісії, секретаря і ми за основу прийняли план на майбутній рік, тобто були пропозиції від депутатів які ми розглянемо, доробимо і вже на наступній комісії будемо приймати цей план, тобто ми зараз прийняли його як чернетку для роботи наступної комісії.

На посади заступників обрані Мазур Сергій Володимирович та МІНЯЗЄВ Вячеслав Данилович , на посаду секретаря обрали Аранчій Яніну Сергіївну.

На даному засіданні одна із фракцій не брала участі у голосуванні з приводу обрання заступників та секретаря постійної комісії.
 Геннадій Коваленко депутат обласної ради,фракція "За майбутнє":
- Фракція «За майбутнє» не отримала жодної комісії у відповідальності голови
комісії, я вважаю що це питання перш за все до керівництва обласної ради, тому це не стосується депутатів членів комісії і я думаю, що ми будемо працювати плідно, добре, але в знак того, що ми не приймаємо таких дій з боку голови обласної ради стосовно фракції «За майбутнє» участь у голосуванні з перших двох питань ми брати не будемо.

Також на засіданні комісії було враховано декілька правок, щодо плану дій на наступний рік.