У Полтаві досі не встановлені результати виборів до міської ради

У Полтаві досі не встановлені результати виборів до міської ради. З першого туру минуло два місяці. Судовими позовами, постійними змінами у складі ТВК політичні сили затягують процес. 21 грудня члени Полтавської міської ТВК вкотре зібрали засідання, на якому розглянули позови та скарги до міської комісії, на якому розгорівся конфлікт і засідання перетворилось на поле бою.

-Зробіть чистовий…на свою суб’єктивну думку

Члени комісії годину ухвалювали порядок денний, а тоді обговорили рішення Полтавського окружного адмінсуду, ухваленого 21 грудня, який визнав дії ТВК незаконними та зобов’язав членів комісії оголосити результати виборів депутатів.

Алла Назаренко - голова Полтавської міської ТВК:

-Третім пунктом у нас обговорення рішення адміністративного суду і начебто зараз на стадії подавати в другий апеляційний суд в Харків оскаржувати це рішення щоб встановити підсумки і результати

Представники ТВК таки ухвалили рішення подавати апеляцію на рішення суду. Далі члени міської ТВК включили до порядку денного питання про підрахунок голосів Шевченківської ТВК, де справа зайшла у глухий кут - говорить голова Полтавської міської ТВК Алла Назаренко.
Алла Назаренко - голова Полтавської міської ТВК:
-Зараз ми в такому глухому куті, бо ми прийняли від Шевченківської ТВК підсумковий протокол.По територіально-виборчому округу №5. виявилось що там є неточності

Тому підсумки голосування не встановили - додає Алла Назаренко. Після опівночі з Шевченківської ТВК транспортували до міської 15 протоколів по 5 округу, для встановлення підсумків. Після чого члени міської ТВК оголосили перерву в засіданні до 17:00 22 грудня.