Постійна комісія обласної ради з питань бюджету та управління майном

 Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та управління майном у стінах Полтавської обласної ради. Депутат Геннадій Коваленко говорить: є програми , які зовсім залишаються без фінансування на наступний рік.

Геннадій Коваленко, депутат обласної ради, фракція "За майбутнє" :- Передбачається фінансування з перевиконання, буде воно чи ні -це невідомо і по бюджету депутати не зовсім орієнтуються по коштам, кошти прописані під кодами, багато депутатів не розуміють за що вони голосують.

Окрім бюджетної комісії відбулася і комісія обласної ради з житлово - комунального господарства. На ній обговорювали не менш важливі питання.

Олексій Матюшенко, депутат обласної ради, фракція "За майбутнє" :-Головне сьогодні питання , як для території, яку я сьогодні представляю - це питання доріг . Питання було безпеки дорожнього руху і сьогодні було ініційовано мною Комплексна програма , яка буде на наступні п’ять років- це на дорогах з індексом О - обласні, будівництво комплексів по зважуванню . Тому що на даний час на державних дорогах ці комплекси будуються.

Ще одне важливе питання -питання роботи аеропорту «Полтава».

Олексій Матюшенко, депутат обласної ради, фракція "За майбутнє" :

-Ми на своїй комісії це питання не підтримали , тому що ми не почули, перш за все, чіткого пояснення: навіщо,яка перспектива і що робити далі . Нам сказали, що будуть кошти на будівництво злітної смуги в розмірі 500 -ста мільйонів у бюджеті 2021 року , ми їх там не побачили , просять виділити кошти 25 мільйонів на проєкт аеропорту .

Олексій Матюшенко підкреслює - підтримають питання фінансування аеропорту тільки якщо буде чітко зрозуміла перспектива його подальшої роботи.