Якою буде погода 24-25 грудня

Якою буде погода 24-25 грудня

Завтра, 24-го грудня, чергові атмосферні фронти прийдуть в Україну із заходу та північного заходу Європи. Проте поступове, але невідворотне потепління, легко перетворюватиме сніг у дощ.  Можливі налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця. І лише ближче до території наших східних "мінусів" ще потрусить снігом.

Про це на своєму телеграм каналі повідомила синоптик Наталія Діденко.

Опади, переважно дощ, очікуються завтра на Заході, Півночі, Півдні України, а також у західних районах центральної частини. До східних областей опади не дійдуть, лише на Харківщині у четвер можливий сніг.  Проте вже 25-го грудня і в східній частині слід чекати на ускладнення погоди - сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь.

Завтра в Україні спостерігатиметься посилення південного вітру до штормових значень. Температура повітря у четвер найнижчою передбачається у східних областях: вночі до -4-10 градусів, вдень буде -1-4 градуси. На Дніпропетровщині,  Полтавщині, Сумщині та на Запоріжжі завтра протягом дня від 2 морозу до 2 тепла. А на решті території України вже вдень відчутно потепліє до +1+6 градусів. У південній частині 24-го грудня очікується вдень +4+8 градусів, а на Заході запахне весною, там, ймовірно, +5+10 градусів.

У Києві в четвер вночі та вранці опади тимчасово послабнуть та припиняться, а ось в другій половині завтрашнього дня черговий віночок атмосферних фронтів північного циклону Greta знову заплете нам опади та поривчастий некомфортний вітер.

Опади, через потепління, очікуються переважно у вигляді дощу. Протягом дня температура повітря в столиці коливатиметься близько 2, 3 градусів тепла. На Різдво західного обряду, 25-го грудня, основна маса опадів нарешті добереться й східної частини України, проте в більшості областей переважатиме хоча й тепла, проте волога погода.