За результатами Обласного ярмарку розробок матеріалів для дистанційного освітнього процесу в школах відбулась підсумкова онлайн-нарада

 За результатами Обласного ярмарку кращих розробок навчальних матеріалів для дистанційного освітнього процесу в школах у Полтаві відбулась підсумкова онлайн-нарада. На ній визначили кращих вчителів області , які розробили дієві матеріали для дистанційного навчання.

Вадим Пилипенко, заступник директора з питань дистанційної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського:

-Потрібно було завантажувати свої розробки , які є корисними в галузі дистанційної освіти .  Це були абсолютно різні роботи, це були і збірки тестових онлайн-завдань, і розробки уроків, презентаційні матеріали , матеріали, які можна використовувати в дистанційному змішаному навчанні, так і в перерохі в онлайн режим.

Вчителі говорять: працювати над такими завданнями було цікаво, робили все можливе , щоб дітям навчання було в задоволення.

Тетяна Шаманська, вчитель математики:

 -У нас не просто розробка уроку , а у нас розробка теми , яка включає і початок уроку , тобто , це ігрова стратегія , далі включає пояснення матеріалу , як онлайн , так і офлайн.

Едуард Фісун, вчитель історії і прав:

- Я презентував два сюжета, дві історії такі - це 10-11 клас . Одна -це Друга Світова війна , інтерактивні карти , такі складні питання історії . 11 клас-це така нова тема -практична робота -історія сьогодення.

Голова журі Обласного ярмарку кращих розробок навчальних матеріалів для дистанційного освітнього процесу в школах Тетяна Устименко говорить: обирали кращі роботи за такими критеріями .

Тетяна Устименко, голова журі:

-Потрібна своєрідна дидактика -залучення учнів , мотивація , можливість утримати їх ось так на дистанції - це все завдання конкурсу. Це власне і було критеріями і щоб це не було лише вау ефектами , бо за рахунок інформаційних технологій можна досягати вау ефектів .

Переможці відзначаються грошовою нагородою. Напрацювання будуть завантажені на репозитарій для підтримки дистанційної освіти.