Традиції полтавських рятувальників:спочатку витягують пожежну машину на собі, а потім колеги обливають водою

 Ці кадри з соцмережі. На них рятувальник, який іде на пенсію. Спочатку витягує пожежну машину на собі, а потім колеги його обливають водою . Це традиції у пожежників за вислугу років. На таке погоджуються всі рятувальники, у будь-яку пору року, -говорить речниця ДСНС Полтавщини Світлана Рибалко.

Світлана Рибалко, речниця ДСНС Полтавщини:

-Пенсіонер виходить на або він сам витягує автомобіль пожежний або йому допомагають, імпровізовано роблять такий виїзд автомобілів потім він зупиняється і отримує такий холодний душ , подають воду і обливають його повністю.   На кадрах, що розійшлися Інтернетом один з тих, хто йде на заслужений відпочинок -Володимир Петлиця. Він пропрацював у ДСНС 27 років

Володимир Петлиця, рятівник :

-Пошел по призванию. Це праця, це дуже важка праця і весела. І Макухівка , і торфа у нас , ми всім займаємось . Наша частина виїжджає у Полтавський район .  Окрім традиції обливання водою та витягування машини існують й інші,-говорить Світлана Рибалко. 

Світлана Рибалко, речниця ДСНС Полтавщини:

- Один караул полишає гарнізон, а інший прибуває то ніколи , той караул , який йде додому вони не бажають гарної зміни , вони взагалі не прощаються , тому що буває таке , що попрощаються і одразу буде якась пожежа. 

А ще рятувальники , за своїми забобонами, не протирають маяки в автомобілі , адже, якщо це зробити, може статися щось резонансне.