На засіданні постійної комісії облради з питань правоохоронної діяльності розглянули та ухвалили проєкт рішення облради "Про відзнаки Полтавської обласної ради”

  На початку засідання постійної комісії облради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій обрали заступника голови та секретаря цієї комісії.Окрім цього члени комісії підтримали ряд важливих питань.

Олег Хардін, голова постійної комісії облради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій :

-Ці питання стосувалися як планів діяльності комісій на 2021 рік, так і погодження Положення про нагородження відзнаками обласної ради, також регламент облради, розглянули декілька кандидатур людей , які займалися активною діяльністю чи волонтерством стосовно відзначення їх нагородами.

Також присутні розглянули та ухвалили проєкт рішення облради "Про затвердження плану діяльності Полтавської обласної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік". Проєкт рішення обласної ради "Про відзнаки Полтавської обласної ради” ухвалили.Та стосовно цього питання у присутніх виникли дискусії, хто може отримати нагороди.

Олег Хардін, голова постійної комісії облради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій:

-Взагалі перелік нагород те , що людина може отримати чи не отримати воно регулюється Положенням обласної ради про відзначення нагородами там 1-го,2-го, 3-го ступеня. Людина вже отримала відзнаку обласної ради другого ступеня і зараз мова йшла про 1-ший ступінь, але ми відкрили положення, почитали, ознайомилися, там чітко вказано що людина, яка була присутня і проявила мужність і відвагу у бойових діях , отримала поранення чи навіть посмертно вона може бути нагороджена.
Дана кандидатура не відповідала положенню.

На засіданні постійної комісії всі 12 питань депутати підтримали одноголосно і вони будуть винесені на пленарне засідання другої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання, яке відбудеться 29 грудня.