Туристичні сенсорні кіоски встановили на Полтавщині

  Туристичні сенсорні кіоски встановили на Полтавщині.Загалом по області їх 15. Один з них презентували у Полтаві. Він містить десять рубрик з найактуальнішою інформацією, яка необхідна туристу в подорожі: де можна відпочити , що побачити, де переночувати чи поїсти , дізнатися актуальні анонси різних культурних подій, концертів та вистав. Також містять функцію підзарядки мобільних гаджетів.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА :

 -Був проведений тендер у вересні місяці на суму 2,7 мільйони гривень на встановлення 15 таких кіосків.Вони працюють цілодобово , вони працюють в будь-яких умовах , які є на нашій території , тобто, і погодні умови, вони антивандальні .

Наступного року робота по наповненню рубрик сенсорних екранів буде продовжуватися. Розробник туристичних екранів говорить:сенсорні кіоски містять й багато інших функцій.


Вадим Хачатрян, розробник туристичних екранів, директор наукового парку :

-Можна заряжать мобильные устройства , можна получать дополнительную информацию , можна переходить дальше , в некоторых местах , где они устроены внутри его можна использывать не только как это приложение как от Полтавской области.

Туристичні сенсорні кіоски перебувають на балансі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.