Полтавські рятівники отримали нову спецтехніку

  У Полтаві надзвичайники отримали нові аварійно-рятувальні автомобілі та спецобладнання. Захисні рукавиці, взуття, каски та напірні пожежні рукава - все це передали Державна служба України з надзвичайних ситуацій за сприяння Полтавської облради та облдержадміністрації. Рятувальники кажуть, що матеріально-технічне забезпечення рятувальної служби відіграє головну роль у безпеці громад, тому дуже цінують таку підтримку влади.

Ярослав Любецький, заступник начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області, полковник Служби цивільного захисту:
-Такого виду техніки ми отримуємо вперше. Наразі ви бачите 3 пожежно-рятувальних автомобілі на шасі мас, які є повноприводні автомобілі.Це автомобілі більш прохідніші, а також об’єм води, який вони вивозять набагато більший.Дані автомобілі йдуть в смт Семенівка, місто Миргород та залишається один автомобіль у місті Полтава

Заступник начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області Ярослав Любецький говорить, що наразі вони забезпечені усім необхідним. Пожежні спеціальні та аварійно-рятувальні автівки отримали і рятувальники Кременчуцького, Полтавського, Лубенського і Миргородського підрозділів. Окрім техніки та спецобладнання полтавським рятувальникам вручили нагороди, зокрема почесні грамоти й нагрудні знаки «За відвагу в надзвичайній ситуації».
Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький каже, що обласна влада турбується про те, щоб потрібна техніка була не лише у містах, а й у малих громадах.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради:
-Держава зараз може забезпечувати, відділення пожежної охорони ДСНС на місцях за кошти державного бюджету. Раніше було по-іншому - включався обласний бюджет. Ми допомагаємо нашій службі, Полтавській службі ДСНС, якраз у розбудові таких окремих пугктів Допомагаємо фінансувати, придбавати автомобілі, які на місцях, не такого, звісно, стану, але, щоб в ОТГ теж мали можливість оперативно гасити пожежі.

Загалом у 2020 році рятувальники області отримали 17 одиниць техніки на суму понад 78 млн гривень.