Із засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту:підбили підсумки роботи та погодили нову програму розвитку на 2021-2023 роки

  На засіданні постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО прозвітувалися про виконання програми з комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в області з 2016 по 2020 роки.

Вікторія Пилипенко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА:
-Основа нашої програми комплексної - це реалізація в області державної інформаційної політики.Підтримка громадських об’єктів і участь громадськості у вирішенні питань соціально-економічного та гуманітарного розвитку регіону.За час реалізації програми реалізовано 39 проектів громадських організацій.

На комісії погодили й проєкт рішення Полтавської обласної ради «Про Комплексну програму комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2021 - 2023 роки». За словами директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вікторії Пилипенко, проєкт нової програми є логічним продовження попередньої.

Вікторія Пилипенко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА:

-Плануємо через обласне інформаційне комунальне підприємство створювати такі майданчики для опитування громадської думки.Сьогодні нагальною потребою є реалізація освітніх проєктів.

Новою програмою передбачено забезпечення збереження документів Національного архівного фонду та сприяння розвитку книговидання та книгорозповсюдження.