У Полтаві відбулося третє пленарне засідання першої сесії 8 скликання Полтавської районної ради

28 грудня відбулося 3 пленарне засідання першої сесії 8 скликання Полтавської районної ради, на яке прибули 48 депутатів з 54-х . Шляхом таємного голосування на посаду голови полтавської районної ради обрали Михайла Кононенка від політичної партії «Батьківщина». У голосуванні взяли участь 40 депутатів, з них 5 не підтримали жодного кандидата, 1 бюлетень визнали недійсним, тож усього за кандидата проголосували 34 депутати полтавської райради.Програму мінімум виконано, адже ми дали старт обєднанню районів, але попереду ще багато роботи, - зазначає Михайло Кононенко, якого, нагадаємо, вже не вперше обирають на цю посаду.

 Михайло Кононенко новообраний голова Полтавської районної ради:

-Щас будем питання майна, у нас дуже багато людей, як і колишніх працівників, яких треба трудоустраивать. Законодавство не зовсім на сьогоднішній день узгоджено. Райони створили, але законодавчої бази ще поки під них немаєПісля 15-хвилинної перерви новообраний голова Полтавської райради вніс пропозицію обрати 3 заступників, що спричинило дискусію. На думку депутатів різних політичних сил заступник голови райради має бути один. В результаті це питання зайшло в глухий кут і його розгляд перенесли на наступну сесію Полтавської районної ради. 

Михайло Кононенко новообраний голова Полтавської районної ради :

-Це була пропозиція моя, все одно кінцеве слово буде за депутатами. Ми не вводили посаду керівника апаратом, тож один із заступників керуватиме апаратом 1 2 заступники по районим, які приєдналися, а один по зв’язкам із містом. 600 тисяч у нас населення Полтавського району. Якщо в Лубнах 2 заступники, ми пропонували 3Наразі найактуальнішим для Полтавського району є процес реорганізації та питання бюджету, - зазначає депутат від ЄС Євген Янкевич. 

Євгени Янкевич депутат від ПП «Європейська Солідарність»:

-В цьому засіданні мене радує те, що рада нарешті запрацювала, нарешті є головаЗараз основні процеси це організаційні і бюджетні.Наскільки буде рада гарно працювати в рамках тих комісій, які сьогодні визначені і чи оберуть на наступному заступників, щоб вона повноцінно функціонувала, час покаже

На засіданні також розглянули питання про реорганізацію Машівської, Котелевської, Решетилівської, Чутівської Новосанжарської та інших районних рад шляхом приєднання до полтавської районної ради, затвердили кількісний та персональний склад 8 постійних комісій з різних питань, а також відбулося затвердження районного бюджету на наступний рік. Наступне сесійне засідання Полтавської районної ради заплановано після нового року.