Обласний бюджет на 2021 рік ухвалений

Обласний бюджет на 2021 рік ухвалений

 Депутати на другій сесії обласної ради восьмого скликання затвердили обласний бюджет Полтавщини на 2021 рік. Рішення підтримали 53 депутати. Проти проголосували 2, утрималися 9, не голосували 11.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка поінформував, що заплановані доходи обласного бюджету визначено в сумі 4 мільярди 238 мільйонів гривень, а видатки – 4 мільярди 297 мільйонів гривень.

У роботі сесії взяв участь голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. Він зазначив, що основний фінансовий документ області – результат консолідованої роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

«Із запланованого обсягу доходів на бюджет розвитку передбачено 129,6 мільйона гривень. Ці кошти підуть на будівництво, реконструкцію та ремонт об’єктів соціальної інфраструктури, – сказав Олег Синєгубов. – Низка обласних програм у 2020 році завершились, тож розробляли нові. Сесійна зала їх проєкти підтримала. Це наслідок проведеної роботи, обговорень на профільних комісіях і зустрічей із фракціями».

У 2021 році на галузі й заходи спрямують кошти:

  • охорона здоров’я – 473,1 млн грн;
  • соціальний захист та соціальне забезпечення – 427 млн грн;
  • освіта – 1333,8 млн грн;
  • соціальний захист молоді, дітей, сімей, жінок та інших найбільш вразливих категорій населення – 20,9 млн грн;
  • культура і мистецтво – 164,4 млн грн;
  • фізична культура і спорт – 61,7 млн грн;
  • проведення капітального ремонту, будівництва, реконструкції та реставрації закладів обласної комунальної власності за рахунок коштів, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), –112,7 млн грн;
  • фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету – 1059,1 млн грн та ін.                                                                              Повідомляють на сайті Полтавської ОДА