Депутати Полтавської обласної ради підтримали програму розвитку полтавського аеропорту

Депутати Полтавської обласної ради підтримали програму розвитку полтавського аеропорту

На черговій сесії обласної ради депутати  затвердили Програму розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2021 – 2023 роки. Голова облдержадміністрації поінформував про те, які кроки має зробити область щодо функціонування аеропорту. І додав, що історія з аеропортам триває ще з 2015 року, коли було прийняте рішення про будівництво терміналу, оновлення аеропорту. Нині злітно-посадкова смуга не відповідає вимогам, експлуатуватися не може. Нині головне завдання – виготовити проєктно-кошторисну документацію.

Повідомляє пресслужба Полтавської ОДА.

«Дякую депутатам Полтавської обласної ради за підтримку Програми розвитку полтавського аеропорту. У бюджеті закладені 25 млн грн на розроблення проєктно-кошторисної документації для реконструкції злітно-посадкової смуги. Готова ПКД дасть нам змогу надалі отримати державне фінансування на повну реконструкцію смуги. Переконаний, що аеропорт на Полтавщині потрібен. І ми зробимо все для того, щоб він повноцінно запрацював», – Олег Синєгубов. 

У програмі передбачено виготовлення проєкту на реконструкцію аеродромного комплексу «Аеропорту-Полтава», придбання спеціальної техніки.

Нагадаємо, рішенням 13 сесії обласної ради 7 скликання від 31.01.2017 № 353 затверджено Програму розвитку та підтримки ПОКП «Аеропорт-Полтава» на 2017 – 2020 роки. Виконання заходів цієї Програми дозволило отримати об’єкту статус міжнародного, забезпечити сертифікаційну спроможність головного аеропорту області та його подальший розвиток.