Новий світлофор встановили на перехресті вулиць Федора Матвієнка та Героїв АТО

 На перехресті вулиць Федора Матвієнка та Героїв АТО ,що у Полтаві -новий світлофор. Лише за цей рік тут сталося чимало ДТП,-говорять правоохоронці,тому саме це перехрестя вважається одним з найнебезпечніших у місті.

Руслан Возниця, речник патрульної поліції Полтавщини:

-На цьому перехресті патрульні оформили 13 дорожньо-транспортних пригод . 4 з яких були з травмованими, в яких шестеро людей отримали травми і були шпиталізовані.

Але це статистика лише по тих аваріях, які фіксували патрульні. Не враховані ті, де учасники ДТП домовилися між собою про відшкодування або розійшлися по європтороколу,- говорить Руслан Возниця.


Руслан Возниця, речник патрульної поліції Полтавщини :

-Перехрестя є досить небезпечне, причиною цьому є саме те, що воно щільно забудоване і видимість на ньому досить обмежена і тому водії, які перетинають головну дорогу з другорядною , помічають автомобілі в останній момент , якщо не звернули увагу на знаки пріоритету.

Загалом же у місті є декілька вкрай небезпечних перехресть -говорять у поліції . Це перехрестя Європейської та Патріарха Мстислава , поблизу Конкорду , а також перехрестя Європейської , Раїси Кириченко та Кагамлика.Саме там концентрація аварій найбільша.