Полтава відсьогодні офіційно має мера міста

  Після місяця розборів, скандалів та перепон міська територіальна виборча комісія офіційного оголосила: у Полтаві знову є міський голова. Олександр Мамай втретє став мером Полтави.

Олександр Мамай, мер Полтави:
-Мені б хотілося б, щоб не було у нас ні коаліцій, ні опозицій. Тому що ми всі незалежно від політичних окрасів повинні працювати на територіальну громаду.Усіх запрошую до співпраці, пропоную перегорнути сторінку всіх роздорів і працювати на благо територіальної громади.
  

На сесії 42-м новообраним депутатам вручили посвідчення та значки. Після засідання Олександр Мамай запросив голів фракцій до себе в кабінет, щоб обговорити як та коли вони прийматимуть бюджет. Попередньо це буде кінець січня 2021 року. Самі ж депутати поки не знають як складеться їхня співпраця з новообраним мером. Дехто підтримує його думку, що не варто робити ні коаліцій, ні опозицій, а дехто все ж задумується про опозицію.

Андрій Карпов, голова фракції «ЄС»:
-Міський голова запропонував, щоб у нас не було коаліції політичної, щоб у нас була коаліція, і я так вважаю, навколо проблем міста Полтави.Як там буде далі, подивимося

Сергій Іващенко, голова фракції «Слуга народу»:
-На голосуванні у нашій фракції, в середині фракції, ми поки що не готові об’єднуватися в коаліцію з діючим міським головою з партії «За майбутнє».

Щодо кадрових питань, то хто стане новим секретарем ради та заступниками голови , Олександр Мамай наразі не коментує. Про те, коли буде наступна сесія теж невідомо.