Депутати обласної ради затвердили бюджет на наступний рік

У Полтаві відбулося друге пленарне засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.На порядку денному близько вісімдесяти питань. Одним із найважливіших питань-бюджет області. У 2021 році у бюджеті області передбачено понад 4 мільярди 238 мільйонів гривень доходів та 4 мільярди 297 мільйонів гривень видатків. За дане рішення проголосувало 53 депутати .

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради:
- Це не такий оптимістичний бюджет, який був у 2020 році, але ми сподіваємося на перевиконання, ми сподіваємося на державні субвенції і ми теж готові підтримувати об’єднані громади тому що розуміємо складна ситуація фінансова може бути і в об’єднаних громадах і вона є.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький розповів на які об’єкти будуть виділятися кошти.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради:
- Ми з обласною державною адміністрацією працюємо над залученням додаткових коштів з Державного фонду реконструкції та розвитку .Кошти, які йдуть зараз на капітальні видатки - це  112 мільйонів вони йдуть в основному на медичні заклади.Це два онкодиспансери, наш та Кременчуцький, реконструкція Скліфософського , поліпшення інфекційного відділення нашої обласної лікарня.

Окрім цього виділятимуть кошти на реконструкцію обласної філармонії та Андріївську школу