У Полтавській області відбулося відкриття мосту через річку Псел поблизу Гадяча

  29 грудня відбулося відкриття мосту через річку Псел поблизу міста Гадяч на автодорозі « Лохвиця- Гадяч- Охтирка-контрольно-пропускний пункт Велика Писарівка». Протяжність мосту - 219 метрів. Ціна реконструкції, згідно тендерної документації складає 102 мільйони 900 тис. гривень. Фінансування відбувалося за рахунок державного бюджету та за рахунок кредитних коштів, залучених під державні гарантії .-розповідає заступник начальника служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимир Шарай.

Володимир Шарай- заступник начальника служби автомобільних доріг у Полтавській області:
- Публічно відкриваємо рух і заявляємо, що цей об’єкт зроблений на 100 відсотків. Цей об’єкт зроблений з вартістю 99,1 мільйони гривень, що дало змогу зекономити від очікуваних торгів 3,6 мільйона гривень . Роботи зроблені у повному обсязі і до проектної документації.

Роботи з реконструкції мосту розпочалися у квітні 2020 року. Протягом 9 місяців підрядна організація « Укртрансміст» збудувала нову споруду. До робіт залучалися місцеві працівники у кількості 30 чоловік. - говорить відповідальний підрядник від організації «Укртрансміст Анатолій Щербань.

Анатолій Щербань - відповідальний підрядник від організації «Укртрансміст.»:
- Спочатку був демонтаж мосту, ми розібрали його до основи, залишилось тільки розтвірки, ми їх усилили.»  Обновили ,
,поміняли опори мосту, все це замінили і збудували.»  Арматура задіяна була, бетон, залізобетонні конструкції, ми збірні застосовували.


Висловив подяку усім причетним до побудови мосту і міський голова Гадяча Володимир Нестеренко. Він вважає нову споруду новорічним подарунком для всіх гадячан , каже, що у перспективі буде підключене освітлення.

Володимир Нестеренко -міський голова міста Гадяч:
-В нас велика проблема була з цим мостом, об’їзний це , низько водний міст, всі машини тут стояли, щоб ви розуміли 400 тон піску, суміші , заготовлюючи кожного року, 300 тон ми сипемо тільки на цю гору , дуже проблемна горпа. На сьогоднішній день нормальний разгон , машини будуть виїзджать, проблем ніяких не буде.

Після урочистостей та промов рух транспорту через міст відновили.