У музеї «Поле Полтавської битви» підбили підсумки вікторини приуроченої 310-ти річчю ухвалення Конституції Пилипа Орлика

   У музеї «Поле Полтавської битви» підбили підсумки вікторини яка була приурочена до 310-річниці Конституції Пилипа Орлика. Інформацію про проведення даної вікторини організатори поширили на офіційних інтернет сторінках музею та Північно-східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам*яті. У вікторині взяли участь більше 30-ти осіб з різних куточків країни - говорять у музеї «Поле Полтавської битви».

Наталія Білан директорка музею «Поле Полтавської Битви»:
- В умовах цього непростого року, ми багато часу були змушені працювати онлайн з нашими потенційними відвідувачами. Ми вчимося і зараз це робити, тобто ми даємо свої матеріали якісь наукові розробки, разом з тим виходимо ось на таке спілкування наразі ось така спільна співпраця, ось така вікторина і нам було приємно, що відгукнулися люди і не тільки з Полтавщини, а і інших регіонів України.

Згідно з рішенням журі було визначено 5 переможців - говорять організатори.

 Олег Пустовгар регіональний представник УІНП в Полтавській області: 

- Географія учасників виявилася досить широка і про це свідчать навіть постаті переможців, є переможці з Білоцерківського району Київської області, є з Хмельниччини, є з Шишак, Є з Лохвиці маємо 5 переможців.

- Переможці отримали друковану просвітницьку історичну продукцію Українського інституту національної пам*яті

Досить несподівано і приємно було отримати перемогу в даному конкурсі - говорить один із учасників Станіслав Майзус.
 Станіслав Майзус переможець конкурсу:
- Досить несподівано було перемогти і досить приємно одночасно, а дізнався про конкурс працюючи в фейсбуці бо ми моніторимо новини, працюю на інтернет сайті, запитання здалися мені цікавими і я вирішив дати на них відповідь.

Наостанок працівники музею розповіли про знаковість Конституції Пилипа Орлика в історії України.