Яким буде 2021рік: прогноз астролога

  На порозі 2021-й - рік Бика. Яким він буде? Так само складним чи все ж таки більш люб’язним, аніж попередній? Ми поцікавилися у астролога.

Владислав Могилат астролог:
-2021 рік трішечки збавляє обороти. І якщо ми поглянемо на нашого сніговика біля ялинки, там такий чудовий стікер, який говорить нам: «Стій, напруга!».
-Під такою позицією проходив 2020 рік. 2021-1 зрушує вектор уваги і ми уже починаємо дивитися на посмішку сніговика
-Він буде.Більш упорядкований, ніж 2020. Це обумовлено тим, що затемнень сонячних і місячних буде лише 4»
А у році, що минає, затемнень було 6, тож як на небі, так і на Землі відбувався хаос. Наприкінці грудня Сатурн та Юпітер позбулися впливу Плутона, а це додасть нам творчої енергії і добре позначиться на здоров ї, працездатності та настрої,
-зазначає астролог.

 Владислав Могилат астролог:-Сатурн буде наводити порядок всюди.2020 був роком металічного пацюка. 2021 також рік металічного, але уже бика. І ми можемо зробити висновок, що багато холодної енергії. На перший план виходять люди з розумом, люди з інтелектом, люди, які вміють щось робити, які хочуть щось робити. Це стане поштовхом для створення інтелектуальних угрупувань, коли відбувається розквіт поезії, літератури.

Активізується енергія Водолія - розумного знаку, що надає перевагу новому та сучасному. На нас чекає розквіт науки, технічний та соціальний прогрес, люди охоче засвоюватимуть нові професії, - саме так віщують зірки. Щодо Новорічного меню - страви мають бути не ультра-сучасні, а навпаки, консервативні, перевірені часом.

Владислав Могилат астролог:
-Тому що Сатурн, знову ж таки, він не любить, коли багато, коли вишукано. Що стосується одягу, потрібно одягти одяг з чіткими геометричними лініями.

Оскільки символом прийдешнього року є Білий Металевий Бик, а його стихією - Земля, святкове вбрання бажано обрати коричневого, білого або сірого кольору. Сріблястий та інші та металеві відтінки - те, що треба, - радить Владислав. Бо якщо зустріти Новий рік в улюбленій колірній гамі його символу, удача супроводжуватиме вас протягом усіх 12 місяців.