Президент України посмертно нагородив полтавського лікаря та воїна АТО

Лікаря, волонтера, ветерана російсько-української війни Віталія Нетребовського відзначили державною нагородою посмертно з нагоди Міжнародного дня волонтера. Орден «За заслуги» 3 ступеня сьогодні передали його родині у полтавському об'єднаному міському територіальниому центрі комплектування та соціальної підтримки. Дружині Віталія Нетребовського президентську нагороду вручив помічник міністра оборони України Андрій Лінніченко.

-За вагомий внесок в розвиток волонтерського руху…
Віталій Нетребовський, позивний «Док», помер на 55 році життя 10 листопада через ускладнення, спричинені Ковід-19.

Справжній воїн, лікар від Бога, патріот України загинув на передовій - передовій боротьби з хворобою Ковід-19, рятуючи людські життя, - розповідають його рідні, друзі, колеги та побратими.

Юрій Гейко, старший лейтенант медичної служби:
-В Україні Українців стало менше. Це був козак, якого куля догнала в цивільному житті.
Віталій Нетребовський брав активну участь у військово-патріотичному вихованні підростаючого покоління, згадує народний герой України Володимир Голованюк.

Володимир Голованюк Народний Герой України, боєць 27-ї реактивної бригади, військово-патріотичний клуб «Шторм»:
-Ми здійснювали з ним стрибки. Він - смілива людина була, завжди хотів підкорювати висоту: вище, краще. Він допомагав нашим дітям, які з нами здійснювали ці стрибки, у нас були діти по 14 років, які вперше здійснювали свої стрибки 

Катерина, старша донька Віталія Нетребовського:
-Благодарю Бога за то, что многие из вас были лучними друзями нашого отца, которіе его поддерживали, помогали ему, помогали нашей семнеПусть Бог каждого из вас благословит за ваши добріе сердца

Віталій Нетребовський працював завідувачем неврологічного відділення 3-ї міської клінічної лікарні м. Полтави. З 2014 по 2016 роки воював на передовій - служив у 28-й окремій механізованій бригаді імені Лицарів Зимового Походу, до якої приєднався у надважкий для країни час як капітан медичної служби. Був інструктором центру виживання та спеціальної підготовки SEAL. З 2016 року він продовжив допомагати людям вже на мирній території і робив це до останнього подиху.