Фахівці Державної Служби з Надзвичайних Ситуацій провели профілактичні рейди у місцях реалізації піротехнічної продукції

 Напередодні новорічних свят фахівці ДСНС у Полтавській області провели профілактичні рейди у місцях реалізації піротехнічної продукції. Головний інспектор відділу техногенної безпеки Управління запобігань надзвичайних ситуацій Головного управління у Полтавській області Олег Дубовик каже, що при перевірці не виявили жодних порушень.

Олег Дубовик, Головний інспектор відділу техногенної безпеки Управління запобігань надзвичайних ситуацій:

-Під час даних перевірок перевірялася піротехнічна продукція, наявність на ній відповідної документації та маркування на даній продукції. продавцями, реалізаторами даних магазинів був проведений даний інструктаж щодо подальшої торгівлі та роз’яснення безпеки громадянам щодо торгівлі та користування ними відповідної продукції.

Якщо ж ви хочете придбати ту чи іншу піротехнічну продукцію, то варто звертати увагу на маркування, яке має бути українською, - говорить Олег Дубовик. І додає: значення мають такі дані як виробник, представник, гарантійний термін використання, склад суміші та знак відповідності технічному регламенту. Якщо таких даних нема, то таку продукцію купувати не варто, - говорить фахівець ДСНС.