На обході міста Кобеляки та села Красне відкрили рух транспорту

  Відкрили рух транспорту на обході міста Кобеляки та села Красне. Об’їзд будують разом із дорогою H-31 Дніпро-Решетилівка. Це понад 17 кілометрів бетонної дороги. Очільник Служби автомобільних доріг у Полтавській області Іван Краповницький говорить: новий шлях знизить навантаження на місцеві дороги, окрім цього тут збудовано новий міст через річку Ворскла, шляхопровід, пішохідний міст.

Іван Краповницький, очільник Служби автомобільних доріг у Полтавській області :-Щоб вантажний транспорт не йшов через місто Кобеляки та місто Красне і не завантажував ці місця ми даємо рух цьому обходу .Це перша частина роботи.Для того, щоб розвантажити трафік , насамперед вантажівки , які йдуть з Дніпропетровська через Кобеляки дуже суттєво завантажують трафік місцевий , дуже суттєві наносять збитки саме дорозі ви подивіться на ту колію, яка там є , а це перевантаження, яке відбувалося протягом всього цього року.

Протяжність нової цементобетонної дороги становить 17 км, а товщина дорожнього покриття 74 см. Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов говорить: цього року на Полтавщині відремонтовано та збудовано 337 км державних і місцевих доріг.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА: 

- Це фактично дорога,яка відповідно там будувалася з нуля в чистому полі . Звичайно, що під час будівництва виникали дуже багато питань, і з приводу переносу електромереж , газових мереж, нафто мереж і всіх інших. Дуже складне будівництво. Але із кожною новою ділянкою ми покращимо вже сьогодні життя людей.


У планах на 2021 рік зробити ще більше ,-говорить координатор Національної програми відновлення мостів Укравтодору .

Андрій Івко, координатор Національної програми відновлення мостів Укравтодору :-На 2021 рік плануємо не зменшувати темпи , а збільшувати . Плануємо продовжувати зазначений маршрут - це і Н-31 і територіальні дороги , і міжнародні, і національні.

Завершиться повністю будівництво дороги Н-31 Дніпро-Решетилівка і введуть її в експлуатацію у 2021 році.