Новорічні свята - це період великих застіль із важкою їжею та різноманіттям напоїв, які негативно відбиваються на здоров'ї людини

Новорічні свята - це період великих застіль із важкою їжею та різноманіттям напоїв, які негативно відбиваються на здоров'ї людини – говорить завідуюча гастроцентром Полтавської обласної клінічної лікарні імені Скліфософського Валентина Петренко.Гастрономічне задоволення за лічені дні перетворюється на тягар і дискомфорт у всьому організмі. Щоб очистити організм після свят медики радять перейти на дієтичне харчування.

У випадку переїдання та отруєння Валентина Петренко каже – токсини та шкідливі речовини потрібно виводити великою кількістю води.

Так як новорічні свята тільки набирають обертів і святкування продовжується, то медики рекомендують завчасно потурбуватись про своє здоров`я та самопочуття.

Валентина Петренко наголошує – людям із хронічними захворюваннями варто уникати алкогольних напоїв та важкої їжі, або перед їх вживанням варто проконсультуватись у лікаря.