У 35 населених пунктах Полтавської області було встановлено 45 ялинок

У 35 населених пунктах Полтавської області було встановлено 45 ялинок, саме в цих місцях, кожної доби,спостерігають за порядком близько 400-сот правоохоронців, тому Полтавщина зустріла Новий рік тихо і спокійно.-говорять у ГУ Національної поліції Полтавщини.

За для уникнення серйозних трагічних ситуацій у зимові , святкові дні , Юрій Сулаєв наголошує особливу увагу приділяти дітям, адже ,перед Новим роком , у місті Кременчук втопилося 2-є хлопчиків, які під час прогулянки вийшли на річку ,де була тонка крига , яка їх не витримала. Поки їхала медична допомога і рятувальні служби, дітей врятувати не вдалося. 
- розповідає речник ГУ НП Полтавщини.

 Не обійшлися святкові дні без дрібних правопорушень. Усього,було опрацьовано 458 викликів, 110 з яких припали на новорічну ніч. 

Це крадіжки, порушення тиші, бійки. Особливої уваги заслуговують нетверезі водії, адже у святковий час їх кількість зросла. – каже речник патрульної поліції Полтавщини Руслан Возниця .

Відсутність у водія повноцінної уваги, контролю дій та координації може 
призвести до фатальних наслідків, тому Руслан Возниця закликає громадян бути відповідальними та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху!