5 січня 2021 року, розпочалася реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні

5 січня 2021 року, розпочалася реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Зареєструватися можна до 19 січня включно на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти  розповідає - відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині, Наталія Барболіна.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, надрукувати квитанцію й оплатити послугу проведення пробного ЗНО . За 5-7 днів до тестування – наголошує Наталія Барболіна, в особистому кабінеті учасника необхідно перевірити факт зарахування коштів.

З огляду на епідеміологічні загрози, у 2021 році кожен учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО – додає Наталія Барболіна.

Участь у пробному тестуванні наголошує Наталія Барболіна - дає можливість учасникам попрактикуватись у роботі з тестами, спробувати заповнювати бланки відповідей, психологічно налаштуватися на проходження ЗНО та зрозуміти, як ефективно розподіляти час .