Гобелени, кераміка, картини. 27 творів мистецтва у різних техніках склали основу виставки

Гобелени, кераміка, картини. 27 творів мистецтва у різних техніках склали основу виставки, яка відкрилась у Центрі сучасного мистецтва Полтавської політехніки,з нагоди святкування 90-річчя університету. Кандидат мистецтвознавства, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Тетяна Зіненко каже, що гаслом виставки є «Шануймо традиції і відкриті до інновацій».

Ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко говорить, що Центр сучасного мистецтва в університеті створили саме як творчий майданчик для презентації робіт талановитих викладачів і студентів.

Виставка має символічну назву «Вісь» поєднує різні покоління випускників університету і дарує відчуття врівноваження, спокою та віри, — говорять організатори. Художниця Ольга Пилюгіна – випускниця, а нині викладачка університету. В експозиції – її гобелени. Каже: творчістю жила з дитинства, адже росла у родині митців. Для створення окремих робіт знадобився не один рік.

Ще одним викладачем, який представив свої роботи на виставці був  доцент кафедри образотворчого мистецтва Олег Перець. Каже, що мистецтво — це не просто покликання, а й професія. Свою творчу індивідуальну манеру називає українським наївним романтизмом.

Директор Департаменту освіти і науки ОДА Віта Ковальська теж завітала на відкриття виставки. Вважає, що такі мистецькі заходи потрібні, адже привертають увагу до митців і культури Полтавщини.

Урочистості з нагоди ювілею Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» тривають. Подія відзначається на державному рівні. Очільниця Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська також взяла участь в урочистому підсумковому засіданні Вченої ради і разом з ректором університету Володимиром Онищенком вручила викладачам і співробітникам університету нагороди Міністерства освіти і науки України та грамоти Департаменту освіти і науки.

Виставка «Вісь» у Центрі сучасного мистецтва Полтавської політехніки діятиме до кінця січня. Її можна відвідати за попереднім записом.