Новий рік зустрів українців зі своїми сюрпризами, одним з них виявилось зростання тарифів на послуги розподілу газу

Новий рік зустрів українців зі своїми сюрпризами, одним з них виявилось зростання тарифів на послуги розподілу газу. Відповідні проекти нових цін схвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Підвищення тарифів торкнулося і АТ « Полтавагаз». Різниця у ціні збільшилася майже удвічі.  Полтавці обурені такими змінами і не розуміють де треба працювати ,щоб заробляти такі гроші.

Зараз ціна  природного газу складає 1 гривня 93 копійки , а з податком на додану вартість 2 гривні 316 копійок. Розрахунок щомісячної плати не змінюється .- говорить керівник пресслужби АТ « Полтавгаз» Ольга Артеменко.

Зі слів керівника пресслужби АТ « Полтавагаз» Ольги Артеменко,у побутових споживачів, які використовують газ тільки для приготування їжі не може бути за цей газовий рік менше 39м3 . Ті хто використовує газ для приготування їжі і підігріву води не може бути менше ніж 126 м3 на рік. Якщо, окрім цього, ви використовуєте газ для опалення , то мінімально 314 м3.

Ціна 1м3 газу не залежить від місця проживання . Тариф є фіксованим тільки  для більшої частини районів, адже  АТ « Полтавагаз» покриває не всю територію Полтавської області. В усіх інших, встановлюються свої цінові правила. – зазначає Ольга Артеменко.

Нагадаємо, 4 січняв Полтавській області поблизу міста Лубни мітингувальники перекрили трасу міжнародного значення Київ-Харків, протестуючи проти високих цін на газ.