У Полтаві відбулася акція проти підвищення тарифів за комунальні послуги

У Полтаві відбулася акція проти підвищення тарифів за комунальні послуги

11 січня під Полтавською обласною державною адміністрацією зібралося кілька сотень людей причиною акції стало підвищення тарифів за транспортування газу і самої вартості  блакитного палива та електроенергію. Мітинг розпочався об 11:00 і триває досі.

Організатори акції підготували звернення до голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова та депутатів обласної ради. У зверненні – вимога повернути час для виступів представників громади на сесіях Полтавської обласної ради та проголосувати за звернення до центральної влади стосовно тарифів.

Мітингувальники вимагають Синєгубова прервати нараду й вити до них. Натовп налаштований категорично, були спроби прорватися в приміщення адміністрації але очільники акції та правоохоронці завадили цьому. Близько 12:00 мітингувальникам предали повідомлення, що заступник голови Полтавської облдержадміністрації, м. Полтава Євген Греков не вийде, але запрошує кількох мітингувальників на розмову.

Після цього більша частина мітингувальнів перекрили вулицю Соборності біля будівлі Управління Служби безпеки України в Полтавській області .