На Полтавщині за добу у вогні загинуло двоє людей

 Пожежна небезпека. 11-го січня близько 15 години сталася пожежа у Полтаві по вулиці Добролюбова . Горів дім на кількох господарів. . Як наслідок -смерть жінки. Причину загоряння поки що не встановлено,-говорить речниця ДСНС Полтавщини Світлана Рибалко .

Світлана Рибалко, речниця ДСНС Полтавщини:- Пожежу помітили вже тоді,коли вогонь пробирався через вікна , швидше за все, воно дуже довго тліло. У квартирі знаходилась жінка похилого віку . 91 рік жінці. Шансів врятувати її не було , тому що осередок займання був там , де вона знаходилася. Вона сиділа на дивані і саме цей диван вигорів.

Вчора ж сталася пожежа і у місті Горішні Плавні. Через необережність загинув чоловік.

Світлана Рибалко, речниця ДСНС Полтавщини: -У квартирі на першому поверсі багатоповерхівки знаходились у квартирі чоловік та його дитина . Дитині 7 років , була вдома у своїй кімнаті. Щось почув хлопчик відкрив двері в кімнату там , де знаходився батько і кімната була повністю задимлена.

Врятуватися хлопчику вдалося, а ось тато - не вижив, реанімувати не вдалося, помер через отруєння продуктами горіння. Попередня причина пожежі, - говорить Світлана Рибалко , - куріння у ліжку. Рятувальники наголошують : нині 80 відсотків пожеж виникає саме через це. Крім того вогонь провокує коротке замикання електромережі, несправні обігрівачі або ж інша техніка.