Проблема гуртожитку КП «Полтаваелектроавтотранс»

Ці слова з’явився на стіні гуртожитку «Полтаваелектроавтотранс» кілька місяців тому, розповідає його мешканка Любов Калюжна. Напис такого змісту неабияк обурює мешканців. Мовляв, у гуртожитку живе чимало дітлахів, яким щодня доводиться це читати.

Любов Калюжна
мешканка гуртожитку КП «Полтаваелектроавтотранс» (вул. Ціолковського, 53)
«Кожен день ці діти навчаються, дивлячись на цей напис. Тут проходять чужі діти, літні люди. Я вважаю, що це ганебний напис.»

Любов Калюжна припускає - цей напис може бути чим завгодно: спробою образити людину або, як стверджує полтавка, навіть рекламним оголошенням. У будь-якому разі, комендант гуртожитку Тетяна Комарова не робить нічого, аби позбутися його, скаржиться пані Любов.

Любов Калюжна
мешканка гуртожитку КП «Полтаваелектроавтотранс» (вул. Ціолковського, 53)
«Можливо, на цьому будинку взагалі заборонена реклама. Але якщо цей напис зберігається вже кілька місяців, якщо вона (комендант Тетяна Комарова) не дає розпорядження його прибрати, значить вона переконана, що він повинен там бути.»

Узяти коментар у Тетяни Комарової нам не вдалося - вона у досить різкій формі відмовилися від спілкування, заборонивши зйомку у гуртожитку. Натомість ми додзвонилися до жінки, ім’я якої написане на стіні будівлі. Говорити на камеру вона не захотіла, проте сказала - знає, хто автор цих слів. Це - її «колишній». Після того, як вони розійшлися, чоловік просто оскаженів і почав переслідування. Окрім образливих написів на стінах, розповідає жінка, він навіть облив її на зупинці клеєм та погрожував замінити цей розчин кислотою. Звернення до правоохоронців поки що безрезультатні. Щоб дізнатися, чому напис і досі на місці, ми звернулися до комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс». До його керівника Євгенія Зайцева нам додзвонитися не вдалося попри безліч спроб протягом кількох днів. А його заступник Петро Карпенко він коментарів відмовився. Жодної інформації ми не отримали і у прес-службі міської ради. Її працівники направили нас до начальника Наталії Сук. Щоправда, під час дзвінків замість неї говорив автовідповідач. Тож ми залишаємо право за усіма зацікавленими сторонами висловити свою думку з цього приводу.