У Полтаві настала справжня зима

Замело. Нарешті у Полтаві настала справжня зима. Діти говорять: чекали снігу з нетерпінням.

- Це придає новорічного настрою.

-Можна покататися на санчатах з своїми рідними та близькими . Погуляти з друзями , пограти в сніжки і покататися на ковзанах.

- Можна ліпити сніжки , сніговика.

У прес-службі міської ради повідомили: на дорогах міста працюють 23 одиниці техніки. Окрім розчистки , посипають вулиці , проїзди, тротуари піщано-сольовою сумішшю. Працюють і 450 двірників. Щоправда багато клопотів сніг не завдасть. Синоптик Полтавського обласного Гідрометцентру Олена Панченко говорить : вже завтра , 14 січня, очікують погоду без істотних опадів . Температурний режим буде вночі 3-8 градусів морозу , вдень 3-5 нижче нуля.

Олена Панченко, провідний синоптик Полтавського обласного Гідрометцентру : 
- Попередньо вдень 15 і вночі 16 ми знову очікуємо опади слабкий місцями помірний сніг. А от уже після цього на 17,18 , 19 число ми очікуємо досить різке зниження температури повітря. Нічна температура в межах 12-17 градусів морозу при проясненнях місцями до 20 градусів морозу . денна 9-14 нижче нуля.

За останні три роки таких низьких температур не бачили, тому для містян це пережити буде складно - додають синоптики, та вже з 20 січня - послаблення морозів, -гворить Олена Панченко.