Дистанційні уроки у зумі виявляється також можна зірвати

 Дистанційні уроки у зумі виявляється також можна зірвати . Максим - учень дев’ятого класу однієї з полтавських шкіл. Говорить: під час онлайн-уроку на платформі зум у чаті розповідь вчителя перервалася, а з’явилася чиясь нецензурна лайка, окрім цього і музика . Розповідає , проте не на камеру , -людина , яка це робила - сторонній учасник онлайн-уроку.

Максим, учень :

- Вчитель перед уроком надсилає посилання класу . Ми переходимо по ній і підключаємось на урок.   Почав писати погані в чат слова і вмикати якусь музику.

Така ситуація може статися будь-коли і будь з яким класом ,-говорить системний адміністратор Андрій Дємідов.

Андрій Дємідов, системний адміністратор: 

- Якщо  посилання за яким заходять ті люди для яких була зроблена конференція були відправлені,наприклад, помилково чи не помилково тим людям , які не повинні були туди заходити.

Якщо ж під час уроку в ЗУМі з’являється відео еротичного характеру, - роблять це за таким же принципом,- додає Андрій Дємідов.

Андрій Дємідов, системний адміністратор:

-Єдиний нюанс може бути тільки в тому разі , якщо з пристрою заходили на «веселі, цікаві» сайти , які в своєму наборі мають певне посилання , певні скріпти , які додаються у систему і потім вже  той пристрій може бути зараженим. Можлива така ситуація, коли відео такого характеру зможе потрапити у конференцію.

Щоб таких ситуацій не відбувалося у конференції є адміністратор , який це контролює і стороннього учасника потрібно прибрати - говорять АЙ ТІ спеціалісти. До правоохоронців подібних скарг не надходило.