В українських маршрутках можуть заборонити музику

  В маршрутках без шансону. Найближчим часом в українському транспорті можуть заборонити музику. У Комітеті з питань європейської інтеграції України до ЄС опрацьовується законопроект щодо заборони акустичного насильства в громадському транспорті. Потрібно захистити пасажирів транспорту від акустичного насильства. Зокрема, встановлюється заборона на трансляцію в салонах рейсових автобусів музики, звуку фільмів чи інших звукових сигналів, крім інформації про поїздку. В таксі або під час нерегулярних автобусних перевезень така трансляція допускається за згодою всіх пасажирів.Думки полтавців щодо цього розділилися.

-Ця музика, що лунає не дуже приємна, як правило.

- Зовсім не подразнює Коли гарна музика вона підіймає настрій , я не проти.

-Якщо не дуже напряжна музика , якщо тихенька і приємна , ось Моцарта я б, наприклад, слухала і в автомобілях , і маршрутках, і в автобусах. Деяких людей це дуже дратує.

- Особисто мені все рівно, хай грає. Якщо маршрутчикам це подобається , хай грає.

Водій з двадцятирічним стажем Юрій Анатолійович говорить: музику в маршрутці вмикає, але не гучно. Додає: скарг від пасажирів ніколи не було.

Юрій Анатолійович, водій:

- В мене гучно не грає. Я вважаю , що музика вона нікому , нічого не мішає, якщо нормальна музика.

Згідно з проектом закону, його виконання ляже на органи виконавчої влади, яка повинна буде переглянути правила перевезень на всіх видах пасажирського транспорту, при цьому захистити пасажирів від "акустичного насильства".