Навіть у шалені морози люди продовжують протестувати проти підвищення цін на комунальні послуги

Люди продовжують протестувати проти підвищення цін на комуналку. Навіть у шалені морози тарифний майдан не вщухає. Мітингувальники перекрили трасу Київ-Харків. Вони вимагають знизити тарифи на газ та скасувати плату за його транспортування

 Тетяна, учасниця протесту:

- Комунальні послуги дуже важким тягарем лягли на людей. На сьогоднішній день, ось за січень, людям прийдеться платити по 9 гривень за газ, і ще і за транспортування по 2 грн. і також іще прийдеться і за електроенергію. Стоять великі холоди, витрати енергоресурсів дуже великі, тому це непосильний тягар на людей.

Анатолій, учасник протесту:

Я проробив в Газпромі 25 лєт. Проклали ми газопроводи, построїли газоконденсатні станції, а якась зелена плєсєнь прийшла і обложила нас такими налогами, шо 2800 за місяць. Це ж только декабрь місяць. А шо ж буде в феврале, январе, як оце вдарили морози. Сколько надо платить? А пенсія? Пенсію підняли на 70 грн, а витягли з мене 2500. 

Учасники протесту кажуть, що мерзнуть у своїх домівках, але при цьому платять великі суми за комунальні послуги. Микола приїхав підтримати акцію із Лубен. Каже, що там ситуація не з кращих. Адже посеред зими та карантину будинки людей почали масово відключати від газу.

 Микола, учасник протесту: 

- І досі нас не підключили. Ну деяких, одіночків.Очікуємо, що завтра буде масове підключення. Тобто ми вже добились чогось.Ось як вийшли на дорогу. Трошки начали на нас звертати уваги. 

 Люди наголошують на тому, що ця акція протесту не політичного характеру. І закликають більше полтавців та українців в цілому долучатися до таких заходів. 

 Олег, учасник протесту:

- Не потрібно бути байдужим до нашого загального горя, якщо не кожному важко платити, то в кожного є пожилі батьки, пенсіонери, знайомі, дідусі, бабусі, яким дійсно важко сплачувати такі тарифи.Треба висловлювати свою думку, нікого не боятися.

 Нагадаємо, тарифні протести в різних містах України тривають вже не один тиждень. Тож Кабмін сьогодні, 18 січня, на позачерговому засіданні прийняв рішення про зниження цін на газ для українців. Тариф знизили до 6,99 грн за кубометр. Такі тарифи діятимуть з 1 лютого на період дії карантину, але не більше ніж до 31 березня.