Небезпечні зимові розваги

На цьому відео видно, як ніби безневинне катання на санках перетворилося на трагедію. І такі випадки не поодинокі. Причіпляти санчата до машини - мода останніх років. Але варто пам’ятати, що таке катання провокує тяжкі наслідки, інколи навіть смертельні, - говорить речник патрульної поліції Полтавщини Руслан Возниця.

Руслан Возниця, речник патрульної поліції Полтавщини

- Чим небезпечна така розвага? Перш за все тим, що санчата не мають своїх гальм, і у випадку, якщо автомобіль до якого вони прив’язані, різко загальмує, то санчата можуть врізатися прямо ж в цей автомобіль. Інша ситуація - це коли санчата перекидаються під час виконання повороту, наприклад, люди випадають, отримують травми голови, внутрішніх органів і навіть гинуть.

Речник патрульної поліції Полтавщини Руслан Возниця зазначає, що найнебезпечнішим і найнепередбачуванішим при такому катанні на санках є те, що вони можуть виїхати на смугу зустрічного руху і тоді трагедія неминуча.

Руслан Возниця, речник патрульної поліції Полтавщини
- Що ж стосується самого водія, який допускає таке пересування для водія може наставати навіть кримінальна відповідальність за ДТП з травмованими. Тому закликаємо усіх громадян, дорослих і дітей, в жодному разі не прив’язувати санчата, адже це є небезпечним.

Тож чи варто обирати такий спосіб катання на санках - вирішувати тільки вам. Лише пам’ятайте, що в такий спосіб ви ризикуєте життям, і можливо не лише своїм.