Міжнародний фестиваль мистецтв «Зоряний Олімп»

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний Олімп» проходить у Полтаві вже вшосте. Захід еволюціонував з обласного, а згодом і всеукраїнського конкурсу «Шукаємо таланти». Цього разу до Полтави показати свою майстерність приїхали юні артисти з країн-сусідок - Росії та Білорусії. Загалом близько тисячі конкурсантів, які змагалися у численних номінаціях.

Віталій Нечитайло
директор Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зоряний Олімп»
«Це хореографічні колективи, це вокальні номери, це інструментальна музика, розмовне мистецтво, цирк, театри мод. Різножанровість просто фантастична.»

Судили конкурс відомі культурні діячі з країн СНД та навіть з Німеччини. Очолив журі народний артист України Герман Юрченко. Він - єдиний, хто щоразу бере участь в організації фестивалю від самого початку. На його думку, головна мета таких дійств - не визначити, хто найкращий, а дати дітям можливість проявити свої таланти.

Герман Юрченко
голова журі Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зоряний Олімп»
«Вони усі не стануть професійними артистами. Вони стануть хірургами чи педагогами, з них складатиметься нація. І якщо кожен пройде мистецтво, музику, значить і цей фестиваль пройшов не даремно.»

Для переможців та решти конкурсантів підготували безліч цінних подарунків та сувенірів, а також влаштували екскурсії містом. Крім того кращі учасники, отримавши сертифікати, зможуть спробувати себе на різноманітних талант-шоу за кордоном - У Болгарії Франції чи Австрії.