Полтавська ОДА оголосила про початок Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на спорудження в Полтаві пам’ятника Симону Петлюрі

Полтавська ОДА оголосила про початок Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на спорудження в Полтаві пам’ятника Симону Петлюрі. 

Голова Директорії УНР, борець за незалежність України у 20 столітті народився у Полтаві. Видатна постать Симона Петлюри заслуговує належного вшанування у рідному місті, - зазначають організатори конкурсу.

Ірина Особік заступник директора Департаменту - начальник управління містобудування і архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА

-Запрошуються до участі всі, хто має відповідний фах і можливість приймати участь. Це - всеукраїнський відкритий конкурс, розіслані запрошення по всім обласним центрам України, по провідним Інститутам проектним, по вищим навчальним закладам, фаховим саме і по творчим спілкам. 

Містобудівний архітектурний конкурс на створення памятника Симону Петлюрі триватиме до кінця серпня, наголошують організатори. Сам памятник планують встановити на площі перед ОЦЕВУмом, по вул. Соборності - говорить Ірина Особік.

 Ірина Особік начальник управління містобудування і архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА:

-Якщо дивитися, стояти обличчям до ОЦЕВУМу, з правого боку.Там є невеликий зелений такий газон, він перед сквером матері і дитини. Ялинки не постраждають: одна з умов цього конкурсу прописано чітко, що вписати саме, зберігаючи зелені насадження, які є на цій земельній ділянці.На сьогоднішній день фінансування конкурсу визначено в розмірі 70-ти тисяч гривень.

 Ірина Особік начальник управління містобудування і архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА:

-40 тис гривень - це перша премія, 20, 10, відповідно, друга і третя. Результати Всеукраїнського відкритого архітектурно конкурсу на спорудження в м. Полтава пам’ятника Симону Петлюрі будуть офіційно оголошені 24 серпня. Докладніше про умови участі можна прочитати на сайті ОДА та у номері газети «Зоря Полтавщини», який вийде 22 січня.