Сильні морози часто стають причиною загибелі тварин, у яких немає домівки

Сильні морози часто стають причиною загибелі тварин, у яких немає домівки. За такої погоди однією з головних умов їхнього виживання є їжа. Полтавські волонтери закликають підгодовувати братів наших менших.
У Благодійній Організації Центр захисту живої природи «Юний Європєєць» розповіли, як полтавці підтримують тварин та птахів у період морозів і не тільки.

 Олена Завора виконавчий директор позашкільного закладу «Міжнародна дитяча школа Юний Європеєць»:

- Сьогодні мені б хотілося звернутися до наших полтавців з великою подякою. У нас така чудова акція пройшла, у зоозахисній організації Юний Європеєць, ми збирали речі і корм для тварин і пташок. Дуже багато жителів нашого мікрорайону їх підгодовують і вони вже, подивіться, які вони у нас ручні, навіть декого ми вже називаємо на ім’я. А наприклад? Наприклад, ось прилетів Борька. Він у нас найсміливіший.Школярі Авіамістечка та інших мікрорайонів міста принесли дуже багато круп та речей для бездоглядних тварин. 

 Олена Завора виконавчий директор позашкільного закладу «Міжнародна дитяча школа Юний Європеєць»:

-Я звертаюся до всіх, будьте небайдужі, ви подивіться, холодно як. Руки мерзнуть не тільки у нас, а і лапки у наших собак, у наших котів.

Волонтери БО Центр захисту живої природи «Юний Європеєць» щодня дбають про собак. 

 Антоніна Полєтаєва волонтерка:

-Коронавирус, локдаун, работы нет, мы все злые. Но мы можем друг с другом поговорить, пообщаться и помочь, а вот этим бедным собачкам, которые смотрят на нас грустными глазами и мерзнут под снегом, в 25-градусный мороз, никто, кроме нас, не поможет. Откройде дверь в подвал, откройте дверь в подъезд. Куда не идете, дайте маленький кусочек мяса или косточку этой бездомной собаке или кошечке.

Пані Антоніна приємно вражена тим, що лікарі та медсестри, ідучи на роботу у поліклініку, що на вулиці Петра Юрченка, регулярно підгодовують тварин. Волонтерка Олена також закликає полтавців у період погіршення погодних умов не закривати підвальні приміщення, аби коти могли погрітися.

 Олена Торбєєва волонтер БО Центр захисту живої природи «Юний Європеєць»:

-Мы помогаем бездомным животным обрести новых хозяев и просто выжить в этой тяжелой ситуации, потому что холод, голод, животные очень мерзнут. По возможности, оставляйте открытыми подвалы.
Котів офіційно визнали частиною екосистеми міста, а тому, пустивши їх у підвал, ми не тільки врятуємо життя тварини, а й очистимо приміщення від небезпечних гризунів, - зазначають волонтери.