Перший день після завершення локдауну

Без локдауну. В Україні закінчився посилений карантин. Його підсумки підбив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

-Спільно нам вдалося стабілізувати ситуацію й розвантажити нашу медичну систему та медпрацівників. Якщо на початок грудня показник пацієнтів із підтвердженим COVID-19 або підозрою становив приблизно 29 000, то на сьогодні цифра складає 18 651 людина

Дехто з полтавців переконаний = локдаун на життя не вплинув, інші ж вже запланували, які заклади хочуть відвідати.

- Практично цей локдаун не по впливав ні на що. Заходиш у магазин плівкою все закрито та купляти можна все. Я думаю проблем ні в кого ні яких не виникало.  В принципі всі працювали на доставку, проблем не було ніяких.

- Бытовая химия какая-то закончилась , салфетки, за одеждой точно не пойдем.

- Хочеться зараз кругом піти.  Мабуть, в кіно.

А ось в кав’ярнях людей мало, бариста Денис говрить: очікують наплив людей увечері.

Денис, бариста:- Зараз якось менше тому що взагалі ця вся ситуація з карантинами , з нокдауном, ковідом дуже вплинула на весь бізнес в цілому. Повністю генеральне прибирання було , повністю все підготували і вийшли працювати.

Відсьогодні замість дистанційного навчання школярі повернулися до звичного. Пішов до школи і третьокласник Федір. Говорить: радий , що нарешті онлайн завершився.

Федір, школяр:-Можна побачити своїх друзів.Дистанційне навчання було нормальним,  Та не дуже довгим.

Няня Федора говорить: ходити дітям в школу краще, адже там живе спілкування.

Наталія, няня :-За комп’ютером конечно больше они сосредотачиваются и получают знания , но что в классе , школе общаются , то єто никакой комп’ютер не заменят .

Хоч і без локдауну, натомість нині все одно з карантинними обмеженнями, які діяли в грудні 2020 . І головне , не забуваємо про три простих правила, що рятують життя, - дистанція, миття рук та маска.