На Полтавщині перевірять понад 10 приватних будинків для людей похилого віку

На Полтавщині перевірять понад 10 приватних будинків для людей похилого віку

В області на місцях створені комісії, які почнуть перевіряти готелі, пансіонати, хостели, заклади соціальної сфери, дитячі садки, школи, лікарні, пансіонати для громадян похилого віку, будинки-інтернати для осіб з інвалідністю на дотримання вимог протипожежної безпеки. До складу комісій увійшли рятувальники, правоохоронці, працівники закладів охорони здоров'я та освіти, органів соціального захисту.

 Як повідомила директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко, на Полтавщині перевірять більше 10 приватних будинків для людей похилого віку. Зокрема в Кременчуці, Полтаві Горішніх Плавнях, Білоцерківській, Градизькій, Зіньківській, Кобеляцькій Хорольській ТГ, Миргородському районі.

 «Під особливою увагою повинні бути чотири приватні заклади. Зокрема, у селах Коваленківка, Пронозівка, Горішніх Плавнях та Хорольській громаді. Список приватних закладів будемо відпрацьовувати в подальшому», сказала Людмила Корнієнко.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зауважив, що перелік приватних будинків для людей похилого віку передадуть  правоохоронцям і рятувальникам, які почнуть перевірки. Також продовжать роботу з виявлення нелегальних та незареєстрованих закладів.

 Нагадаємо, за дорученням Прем’єр-міністра України перевірятимуть об’єкти підвищеного ризику, а саме соціальні установи, реабілітаційні центри, комунальні та приватні будинки для перебування літніх людей, особливо ті, які працюють без відповідних документів.

 Повідомляє пресслужба Полтавської ОДА.

Фото з мережі інтернет