У Полтавській області знизився рівень захворюваності на коронавірус ,- про це повідомили на брифінгу щодо ситуації з КОВІД-19

 Завантаженість лікарень, які приймають пацієнтів хворих на Ковід зменшилась,- про це повідомили на брифінгу щодо ситуації з коронавірусом на Полтавщині. Також додали : у деяких стаціонарних віділеннях взагалі відсутні пацієнти з діагнозом "коронавірусна хвороба".

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ПОДА:-з ковідом їх лікувалося 243, потім ми збільшили кількість, сама велика кількість була , які лікувалися з ковідом 7.12.20 - 595 пацієнтів, а потім ми знову пішли на спад. І на сьогодні ми маємо на сьогодні -347 пацієнтів ,які знаходяться з Ковідом у стаціонарних умовах.

Серед осіб з підтвердженим діагнозом на інтенсивній терапії в лікарняних закладах області перебуває 72 пацієнти ,-зазначив Віктор Лисак.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ПОДА:
-Ті, які залучені і в допомозі їм апарати ШВЛ -це коливається до тридцяти. Це говорить про те, що кількість пацієнтів є, і є складніші по важкості . Це зумовлено тим, що майже всі пацієнти, які поступають на госпіталізацію вони вже з визначеним діагнозом Ковід і вони мають супутню патологію.

Від коронавірусу на Полтавщині померло 869 пацієнтів.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ПОДА:- Всіх пацієнтів, яких діагностовано Ковід, вони йдуть в рубрику Ковід , тобто, в них могли бути і інсульти і інші супутні патології , яка могла бути причиною , але ми їх трактуємо, що вони померли від Ковіду.

Також на брифінгу повідомили :в області розпочалася підготовча робота до проведення масової імунізації проти COVID-19.