На Лохвиччині відкрили новий корпус опорної школи «Заводська № 1»

 28 січня у селі Заводське Лохвицького району відкрили новий корпус опорної школи «Заводська № 1». Добудували школу в межах Національної програми «Велике будівництво». Обласна адміністрація, обласна рада спрямували всі сили, щоб якнайшвидше закінчити роботи - говорить голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Олег Синєгубов - голова Полтавської ОДА:

-В цій школі є особливість, ця школа будувалась з 2009 року.Вона у 2020 році була повністю, тобто по ній завершені будівельні роботи, після того шла процедура введення цього об’єкту в експлуатацію

Відтепер - зазначає Олег Синєгубов, у школі є інтерактивні дошки, швейні машинки, сучасні верстати для трудового навчання, 3D-принтери, STEM-лабораторія, які неабияк покращать навчальний процес і діти отримуватимуть знання не тільки ефективно, а ще із задоволенням.

Олег Синєгубов - голова Полтавської ОДА:
-Тут є сучасні класи, сучасний клас для інформатики, сучасний клас для біології, фізики, STEM-лабораторія і все інше.Тут є і наповненість класів і дуже гарний вчительський персонал і я вважаю що за такими школами наше майбутнє дійсно і ми маємо підтримувати такі школи щоб діти отримали змогу отримувати якісні знання

На добудову корпусу в 2020 році витратили більше 17 мільйонів гривень: 11 мільйонів гривень - із державного бюджету та понад 6 мільйонів - із місцевого бюджету - розповідає голова Полтавської ОДА.

Олег Синєгубов - голова Полтавської ОДА:
-Я хочу сказати що ця школа є результатом спільної діяльності і відповідно роботи держави і органу місцевого самоврядування, який і надав так само співфінансування на цей об`єкт

Учениці 6 класу Заводської школи Аріна та Валерія таким оновленням задоволені. Говорять - з нетерпінням чекали на сучасну техніку та оновлені класи.

Аріна та Валерія - учениці 6 класу опорного закладу «Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1:
-Дуже гарно, мені дуже подобається, чекали на це довго, дуже довго

новий корпус школі був вкрай потрібен - каже вчитель української мови та літератури Заводської школи Оксана Стелік. Бо учні основної та старшої школи навчалися у пристосованому приміщенні за 800 метрів від школи.

Оксана Стелік - вчитель української мови та літератури опорного закладу «Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1:
-Після тих приміщень в яких ми навчались це звичайно казкове приміщення.Цей корпус мабуть найкращий на даний час не тільки Лохвицькому районі, але й в Полтавській області, в нас чудові діти, талановиті діти, в нас гарні вчителі, ми заслуговуємо на таке приміщення і звичайно будемо і надалі тримати планочку і намагатися більше перемог, більше досягнень

Численними перемогами у змаганнях, олімпіадах, а також результатами ЗНО 2018 та 2020 років Заводська школа- перша в області. А нові умови ще більше заохотять як учнів так і вчителів - наголосила Оксана Стелік.