Якою буде погода у вівторок 2-го лютого

Якою буде погода у вівторок 2-го лютого

2-го лютого температура буде досить строкатою так північ очікується найхолоднішою: вночі -7-15 градусів, вдень -3-7 градусів. Схід виявиться найтеплішим: вночі +1+4 градуси, вдень +5+7 градусів, але на Харківщині холодніше, протягом дня +2+4 градуси. У Центрі: вночі морозно, -3-7 градусів, проте вдень відлига. Південь:  на Запоріжжі та на Херсонщині вночі +2+4 градуси, вдень +4+9 градусів, на Одещині та в Миколаївській області вночі -1-3, вдень +2+4 градуси. У Криму вдень ймовірно до +10+13 градусів. На Заході: вночі -3-6, на Волині та Рівненщині до -10-14 градусів, вдень від 2 морозу до 2 тепла, на Закарпатті до +5 градусів.

 Щодо опадів то у вівторок циклон, який сьогодні в Україні сипле снігом і навіть ллє дощами, поїде далі. А його місце тимчасово займе антициклон. Тому завтра в більшості областей України суттєві опади малоймовірні, лише циклонічний вплив ще відчуватимуть південна та східна частини, там 2-го лютого переважатимуть дощі. В Одеській та Миколаївській областях опади не передбачаються.

У Києві у вівторок - переважно сухо, пауза від снігу. Проте буде морозно, вночі -8-10 градусів, на околицях до -12 градусів, вдень -3-5 градусів. На дорогах очікується ожеледиця.

Про це на своєму Телеграм-каналі повідомила синоптик Наталка Діденко.