1 лютого прихильники солодощів відзначають свято - день десерту

1-го лютого - Міжнародний день десерту - страви, що завершує трапезу, викликає приємні смакові відчуття, додає енергії та заряджає позитивними емоціями. Ініціаторкою свята є американська блогерка та кондитерка Енджі Дадлі.

Саме вона 1 лютого 2008 року створила десерт, який отримав назву кейк-поп.
Зовні він нагадує чупа-чупс

Нині у світі тисячі рецептів приготування десертів і кожен по-своєму унікальний. Серед найпопулярніших - морозиво, шоколад, цукерки, еклери, чізкейки, тірамісу, макарон, «Захер», панакота, брауні, розмаїття східних солодощів… У кожній країні свої солодкі традиції і кожен витвір кулінарного мистецтва відрізняється не тільки особливим смаком, а й дизайном.

Полтавці обирають як традиційні, так і сучасні солодкі делікатеси.

-Натуральные торты - самое любимое. Детям «Барни» делаем домашнее. И карамельки сами делаем»
-Конфетки Lol-ки
-Мій улюблений десерт - желейний. Я сьогодні до подруги в гості збиралася і приготувала сметанний желейний десерт з додаванням какао та меду і з апельсиновою цедрою

-Тірамісу обожнюю,Торт «Прага», медовий торт, «Наполеон»
- Мабуть торт «Наполеон»

Десерти зазвичай асоціюються з солодкими тістечками, але фрукти, ягоди, горіхи і навіть сир - теж десерти, та ще й корисні, - зазначають дієтологи.

Анна Мохонько, дієтолог:

-Все, что содержит приятную сладость, мs можем назsвать десертом. К легким десертам мы относим желейные десерты, десерты, которые содержат минимальное количество сахара и жира, такие, как чизкейки, муссовые десерты. Фрукты и сухофрукты являються десертом.

Правильні, здорові солодощі не містять доданого цукру, мають натуральний склад, мінімальну калорійність та яскравий смак, тож варто орієнтуватися саме на них, - зазначає дієтолог Анна Мохонько.


Анна Мохонько, дієтолог:

-На первом месте натуральные фрукты, сухофрукты, желе….
-Зефир, который натуральный. Важно читать состав, чтобы на первом месте там не был сахар. Потому что часто, когда мы покупаем у непонятно какого производителя, там состав не в ту сторону, в которую нам нужно.
-3 ингредиента смотрим: например, патока и дрeubt ингредиенты, которые нам нужны, чтобы приготовить качественный зефир или шоколад - тогда покупаем смело. Что касается шоколада, то выбираем 70% какао, желательно не ниже.

А от висококалорійні десерти (як то тістечка, торти, збиті вершки, цукерки) бажано вживати у першій половині дня - до 15 години та робити це не щодня, а 1-2 рази на тиждень - наголошують фахівці.