Всесвітній день інтроверта відзначають 2 лютого

 Вони зосереджені на своєму внутрішньому світі та живуть за лаштунками суспільства,- принаймі так здається оточуючим. У всьому світі 2 лютого відзначають день інтроверта - тип особистості, орієнтований «всередину» або «на» себе. Таким себе вважає полтавець Олександр. Розповідає :змінюватись не прагне , адже, це його світобачення і йому так комфортно.

Олександр, полтавець:

-Це моє світобачення воно сформувалося на підставі мого якось життєвого досвіду.Мені дискомфортно у великих компаніях , особливо, в компаніях незнайомих людей.Мене не тягне розважати публіку . Я не прагну визнання всезагального. Достатньо просто нейтрального відношення.

Фахівці переконують : інтровертами народжуються , а не стають, тип особистості протягом життя людина не змінює.

Кіра Седих, психолог:

-Інтроверти- це люди , які менше схильні до розмов, менше схильні до спілкування , бо їм цікавіше про щось подумати, почитати, щось подивитися і вони схильні більше до внутрішніх діалогів.

Для інтровертів вступати в комунікацію складніше і коло їх близьких людей для них обмежено, до вибору друзів підходять дуже вибірково,-говорить психолог Кіра Седих.

Кіра Седих, психолог:

-Поверхнево здається, що вони не дуже емоційні, але реально вони не дуже експресивно виражають свої емоції , але можуть їх переживати глибше ніж екстраверти.

Психологиня говорить: частина суспільства не може зрозуміти до якого типу особистості себе віднести -інтроверт чи екстраверт , тому існує ще й амбіверт - це проміжна позиція. Людина може зовні бути екстравертом - відкритою, завжди готовою до спілкування , але періодами виснажуватися від цього.